ENEA Tri Tour 2015 pełen energii

ENEA Tri Tour 2015 pełen energii

Enea Tri Tour to największy w Polsce cykl imprez triathlonowych w kraju. W tym roku w 9 imprezach udział w zawodach weźmie ponad 15 000 zawodników, którym kibicować będzie nawet 50 000 osób. Sponsorem wszystkich wydarzeń sportowych, odbywających się w ramach tego cyklu, będzie ALE– Active Life Energy, który zapewni uczestnikom triathlonu prawdziwy zastrzyk energii. Mowa tu o napojach izotonicznych, żelach energetycznych czy szotach magnezowych, które otrzyma każdy z zawodników.

- Napoje i elektrolity, to podstawa zarówno dla początkujących, jak i wyczynowych zawodników. Kiedy mocno trenujemy wzrasta nasze zapotrzebowanie na składniki odżywcze oraz różnego rodzaju substancje fizjologicznie czynne. Przed i po intensywnym wysiłku zawodnicy powinni sięgnąć po napoje czy żele,  które pozwolą im szybciej zregenerować organizm, a także uchronić go przed nadmierną utratą wody – podkreśla dr Jakub Czaja, były olimpijczyk a obecnie Członek Zarządu i konsultant żywieniowy ALE – Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość udostępnienia zawodnikom Enea Tri Tour naszych produktów, które dostarczą im substancjiniezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dla naszej firmy nie ma znaczenia poziom zaawansowania zawodnika, robimy wszystko, aby pomóc wszystkim sportowcom  – dodaje.

Enea Tri Tour jest doskonałą okazją do spędzenia wielu rodzinnych chwil w duchu aktywnego wypoczynku. Imprezy przeznaczone są bowiem zarówno dla dorosłych jak i dzieci, które chciałyby spróbować swoich sił w zawodach sportowych.

Chcemy, aby nasze imprezy były okazją do aktywnego i owocnego wypoczynku w gronie najbliższych osób – mówi Wojciech Kruczyński,prezes Endu Sport – Dlatego też dokładamy wszelkich sił, aby zorganizować każdą imprezę na jak najwyższym poziomie. Bardzo cieszy nas fakt, że w tym roku, dzięki współpracy z ALE - Active Life Energy, będziemy mogli zagwarantować wszystkim zawodnikom napoje izotoniczne, żele energetyczne oraz szoty magnezowe najlepszej jakości. Profesjonalne podejście do każdego uczestnika zawodów to znak rozpoznawczy ENEA Tri Tour – dodaje Kruczyński.

Start Enea Tri Tour odbędzie się już tradycyjnie 30 maja 2015 na JBL Triathlon w Sierakowie. Natomiast najważniejszym elementem Enea Tri Tour będzie Enea Challenge Poznań, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca. Za sprawą partnera cyklu – Endu Shop – na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa Wielkanocna Promocja, czyli 20% zniżki na cały asortyment sklepu. Aby z niej skorzystać wystarczy, że triathloniści do końca marca odwiedzą, któryś ze stacjonarnych sklepów Endu Shop i pokażą dowód uiszczenia opłaty startowej.