HERBALIFE IRONMAN 70.3 GDYNIA Ruszają zapisy na Aquathlon dla dzieci Dodatkowe miejsca na dystans Sprint

 HERBALIFE IRONMAN 70.3 GDYNIA Ruszają zapisy na Aquathlon dla dzieci Dodatkowe miejsca na dystans Sprint


HERBALIFE IRONMAN 70.3 GDYNIA
Ruszają zapisy na Aquathlon dla dzieci
Dodatkowe miejsca na dystans Sprint.

  • Aquathlon to świetna forma rekreacji – mówi Piotr Netter. - Z pewnością będzie to doskonała zabawa dla dzieci oraz duma dla ich rodziców. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal na mecie. Dla najlepszych będą puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe – dodaje Netter.
 
Aquathlon w ramach Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, odbędzie się w piątek, 7 sierpnia. Start pierwszego wyścigu przewidziany jest na godzinę 15:00. Zawodnicy, w zależności od wieku, będą uczestniczyć na jednym z trzech dystansów. 
 
  • pływanie - 100 m, bieg - 0,5 km (dzieci 8-9 lat)
  • pływanie - 200 m, bieg - 1,0 km (dzieci 10-13 lat)
  • pływanie - 400 m, bieg - 2 km (dzieci 14-15 lat) 
 
Start i meta będą zlokalizowane na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Pływanie zostanie wytyczone w wodach Zatoki Gdańskiej. Strefa zmian i trasa biegu znajdować się będzie na Bulwarze Nadmorskim. 
 
W związku wieloma pytaniami odnośnie zwiększenia limitu uczestników na dystansie Sprint, organizatorzy Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zwrócili się z taką prośbą do World Triathlon Corporation. 
 
  • Otrzymaliśmy zgodę od WTC na zwiększenie limitu uczestników na dystansie Sprint– mówi Piotr Netter. - Dziś o 16:00 ponownie uruchomimy zapisy. Więcej zmian na wszystkich dystansach już nie przewidujemy – dodaje Netter. 
 
Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2015. 
 
Więcej informacji i zapisy na www.ironmangdynia.pl