Na biegowo.... propozycja rozpoczęcia sezonu Wrocławską Dychą

Na biegowo.... propozycja rozpoczęcia sezonu Wrocławską Dychą

 

Pomysł na Bieg w Parku Tysiąclecia narodził się z chęci ci przetestowania swoich możliwości w biegu na 10km w niezobowiązującej ale sportowej atmosferze. Po za tym chcieliśmy zmobilizować osoby, które po zimie ciągle nie mogą wrócić do regularnych treningów.

Wrocławska Dycha – rozpocznij z nami sezon to okazja do indywidualnej rywalizacji pomiędzy biegaczami, ale też sposobność do przedsezonowych testów dla wrocławskich stowarzyszeń biegowych i triathlonowych na tym dystansie. Dodatkowo chcemy, aby oprócz wydarzenia sportowego, była to okazja do spotkania się znajomych, a dla „nowych” biegaczy do zapoznania się z różnymi środowiskami biegowymi i być może znalezienia jakiejś sportowej „przystani” dla siebie.

W zawodach mogą wziąć wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia. Każdy na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz zostanie ugoszczony w strefie regeneracji. Wszyscy dostaną szczegółowe wyniki smsem, oraz będą mogli pobrać spersonalizowany certyfikat ukończenia zawodów, z podanym czasem i miejscem ukończenia biegu.

Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez organizatora oraz zaprzyjaźnionych partnerów biegowo-triathlonowych.

Zawody odbędą się 1 marca 2015r., start biegu o godzinie 11.00. Biuro zawodów, gdzie można odebrać numer startowy, będzie czynne od 8.30. Przed samym biegiem zapraszamy wszystkich na wspólną rozgrzewkę.

Organizatorem biegu jest: Platforma Sportów Wytrzymałościowych, która również jest organizatorem m.in. Biegu Mietkowskiego i Triathlonu Mietkowskiego.

Patronat medialny nad biegiem objęło Radio ESKA, Słowo Sportowe, portal Triathlonowy.pl.

Wszelkie informacje o biegu dostępne są na stronie www.wroclawska-10.pl, oraz na fanpagu www.facebook.com/PlatformaSportow. Wszelkie pytania można kierować na adres: Yml1cm9AcC1zLXcucGw=.

 

ZAPRASZAMY – rozpocznij z nami sezon!