ROYAL BAY Extreme – Nowy wymiar kompresji

ROYAL BAY Extreme – Nowy wymiar kompresji

Obecna w Polsce od ubiegłego roku, czeska marka Royal Bay rozszerzyła swoją ofertę o opaski kompresyjne ROYAL BAY Extreme. To produkt o silnej kompresji, do stosowania w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Opaski ROYAL BAY Extreme są wyprodukowane z mikrofibry, ale w odróżnieniu od znanej już w Polsce serii ROYAL BAY Classic, czy Neon, tym razem zastosowano także lycrę, dzięki czemu nowe opaski są bardziej rozciągliwe i łatwiej się je zakłada. ROYAL BAY Extreme zostały zaprojektowane w taki sposób, by szczególnie działały tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne podczas ekstremalnego wysiłku – w okolicy mięśnia brzuchatego łydki. 

Opaski kompresyjne na pewno za nas nie biegają. Nie łudźmy się, że wkładając je na nogi mamy gwarancję pobijania rekordów życiowych podczas każdych zawodów.

 

 Na pewno tak nie jest. Zatem dlaczego warto? Przede wszystkim, jeśli jesteśmy osobami trenującymi regularnie, ale amatorsko, każdego dnia obciążamy nasze nogi nie tylko treningiem, ale także codziennym funkcjonowaniem. Dla mnie kompresja jest głównie sposobem na radzenie sobie ze zmęczeniem łydek. Wiem, że wkładając opaski nie tylko na poranny trening, ale także po nim i idąc na wiele godzin do pracy, nie będę mieć następnego dnia problemu z bieganiem, bo mimo, że nogi nie miały czasu na klasyczny odpoczynek, dzięki opaskom dałam im możliwość regeneracji – podkreśla Justyna Grzywaczewska, biegaczka z kilkunastoletnim doświadczeniem – Miałam okazję testować także poprzednie produkty ROYAL BAY i muszę przyznać, że seria Extreme jest dla mnie poziom wyżej od poprzednich, które także oceniam wysoko. Opaski Extreme poza tym, że spełaniają swoje podstawowe funkcje czyli minimalizują wstrząsy, a przez co przeciwdziałają mikrourazom oraz przyspieszają regenerację mięśni, łatwo się je zakłada, są cienkie i bardzo szybko wysychają, a do tego wyglądają niesamowicie elegancko! Plus także za szeroką gamę kolorów. Niewiele jest rzeczy z mojego biegowego inwentaża, co do których nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Opaski ROYAL BAY Extreme na pewno do nich zaliczam.

 

 

Producentem artykułów ROYAL BAY jest czeska firma Aries – działająca na rynku od 1998 roku i mająca wieloletnie doświadczenie z produktami uciskowymi – przede wszystkim w wersji medycznej. Od kilku lat firma zajmuje się także produkcją sportowej odzieży kompresyjnej.