Malwina Macioszek

Malwina Macioszek

KIM JESTEM?Malwina w dowodzie jeszcze imię na S…ale tym nie chce się posługiwać. Jako studentka zarządzania, potrafię doskonale zarządzić swoim czasem, przeznaczonym na prace, naukę, przyjemności i treningi, żeby osiągnąć ustalony wcześniej cel. Jestem opętana  przez zdrową żywność i uprawianie sportu. Odskocznią od biegania jest jazda na rowerze, jazda na rolkach a zimą snowboard.

A ZACZĘŁO SIĘ… W 2011 roku wyruszyłam na ścieżki biegowe, a w kwietniu 2012 roku wystartowałam w pierwszych zawodach biegowych w swoim mieście na dystansie 10km.  Bieganie na poważnie zaczęłam traktować w 2013roku. Wszystkiemu winna była lampka w głowie, która zapaliła mi się po ukończeniu Półmaratonu w Poznaniu. Dzięki swojej pracowitości, determinacji i sumiennego podchodzenia do każdego treningu, udało mi się złamać 'magiczną czwórkę'.

BIEGAM BO?Biegam dla uśmiechu na mecie i dumy z pokonania samej siebie. Uwielbiam, gdy w pokoju pojawiają się kolejne numery startowe i medale. Dzień bez treningu jest dniem straconym. To właśnie treningi sprawiają największą frajdę, bo udział w zawodach , medal na mecie  jest tylko przypieczętowaniem i potwierdzeniem tych ciężkich treningów.

RFBAF- Run for beauty and fun - Bieganie dla piękna?! Pięknych krajobrazów i miejsc, cudownych chwil, podczas, których poznajesz nowych ludzi. Bieg dla zabawy, podczas której wydobywają się Nasze hormony i stajemy się jeszcze piękniejsi. Dopiero po jakimś czasie, od założenia bloga, odkryłam w sobie kolejną pasję. Pisanie tekstów, które w szkole z trudem przychodziły, od niedawna stały się częścią życia. Tworzę teksty z własnych doświadczeń, obserwacji i przeżyć. To głównie o bieganiu będę tutaj pisała, bo w tych trzech sportach czuję się najlepiej.

 

MOTTO:„ILE ZNACZY WIARA W SIEBIE? Co najmniej tyle, ile doskonałe fizyczne przygotowanie.”

 

MOJE REKORDY ŻYCIOWE:

15km- I msc w kat K18, 2013rok Bieg Niepodległości w Obornikach : 01:11:23

21,097km – III gnieźnianka w Biegu Lechitów 2013rok: 01:50:07

42,195k-  IVmsc w kat K20 2014rok Maratona di Roma 03:51:09